• دعوت از متقاضیان دریافت گواهی‌نامه دانش‌بنیان

    کد: 5417
    تاریخ: ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 5713
    وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای به دبیرخانه سازمان از متقاضیان دریافت گواهی‌نامه دانش‌بنیان دعوت به عمل آورد.

    قاسم الهام‌بخش، مدیرکل دفتر صنایع فلزی، برق و الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، طی نامه‌ای، تصویر نامه شماره 168505/3 مورخ 17/08/1391 دبیرخانه تشخیص صلاحیت، رتبه‌بندی و صدور مجوز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر دعوت از متقاضیان دریافت گواهی‌نالمه دانش‌بنیان را جهت اطلاع‌رسانی به واحدهای ذیربط را ارسال کرد.

    متن نامه مذکور که به امضای علی جبار رشیدی، رییس دبیرخانه تشخیص صلاحیت، رتبه‌بنهدی و صدور مجوز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان رسیده است به شرح زیر است:

    در راستای اجرایی نمودن قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، مصوب 30/08/1389 مجلس شورای اسلامی از کلیه شرکت‌ها و موسسات خصوصی و تعاونی که متقاضی دریافت گواهی‌نامه دانش‌بنیان هستند دعوت به عمل می‌آید با مراجعه به سامانه اطلاعات فناوری ایران به آدرس www.itismsrt.ir و مطالعه دستورالعمل مربوطه، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک موردنیاز اقدام نمایند.

    لازم به ذکر است اجرای فرایند تشخیص صلاحیت، رتبه‌بندی و صدور مجوز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان توسط دبیرخانه مربوطه مستقر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و از طریق کارگزاران واجد شرایط انجام خواهد شد. لذا با توجه به اینکه ارتباط با متقاضیان از طریق سامانه فوق‌الذکر خواهد بود، مقتضی است از ارسال مدارک به شیوه‌های دیگر به دبیرخانه و کارگزاری‌ها خودداری فرمایید.

    همچنین با توجه به الکترونیکی بودن سامانه و نیز تعداد زیاد متقاضیان، اولویت بررسی‌ها در دبیرخانه و کارگزاری‌ها براساس زمان ثبت نام و نکمیل مدارک در سامانه می‌باشد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه می باشد.
مجری: پورتال سامان