• فراخوان تکمیل پروفایل اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه

    کد: 4842
    تاریخ: ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 12328
    احتراما به اطلاع می رساند زیر پرتال سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه از طریق آدرسkermanshah.irannsr.org آماده بهره بردای می باشد.

    احتراما به اطلاع می رساند زیر پرتال سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه از طریق آدرسkermanshah.irannsr.org  آماده بهره بردای می باشد.

    بدینوسیله از کلیه اعضا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه در سه شاخه شرکتها، فروشگاه ها و مشاوران حقیقی دعوت به عمل می آید ضمن مراجعه به زیر پرتال استان کرمانشاه نسبت به تکمیل پروفایل شرکت خود و به روزرسانی پرونده الکترونیک عضویت در سازمان  اقدام نمایند.
    بدیهی است در صورت عدم مراجعه و تکمیل پروفایل عضویت، امکان نمایش اطلاعات اعضاء در سایت سازمان برای بازدیدکنندگان و عموم کاربران میسر نخواهد بود. در خاتمه ضمن قدردانی از حسن همکاری شما اعضا گرامی، دبیرخانه سازمان آمادگی خود را برای پاسخگویی به مشکلات و سوالات احتمالی در فرایند تکمیل پروفایل اعلام می نماید. در این خصوص ضمن توصیه به مطالعه راهنمای پیوست، شما می توانید با شماره تماس 38251249 سرکار خانم مطیع پور واحد عضویت سازمان برای کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل نمایید
     

     فایل پیوست
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه می باشد.
مجری: پورتال سامان